[Gold] Periodontologia

PeriodontologiaAutor

  • B.M. Eley BDS FDSRCS PhD, Formerly Professor and Vice-Chairman, Division of Periodontology and Preventive Dentistry,  Guy’s, King’s and St Thomas’ Dental Institute, London, UK
  • M. Soory FDSRCS PhD FHEA, Periodontology, King’s College London Dental Institute, London, UK
  • J.D. Manson MChD PhD FDSRCS, Formerly Senior Lecturer in Periodontology, Eastman Dental Institute, London, UK

Podręcznik przeznaczony jest dla studentów stomatologii, a także praktykujących dentystów. Stanowi doskonałe źródło wiedzy na temat chorób przyzębia. Czytelnik znajdzie tutaj informacje dotyczące anatomii, histologii i fizjologii przyzębia, jak również najnowsze doniesienia dotyczące epidemiologii, etiopatogenezy, diagnostyki, leczenia zachowawczego i chirurgicznego. Liczne ryciny, zdjęcia i radiogramy zawarte w książce stanowią cenne uzupełnienie tej pozycji i ułatwiają czytelnikowi zrozumienie poszczególnych problemów. Informacje zawarte w książce z pewnością będą bardzo pomocne zarówno podczas przygotowywania się do egzaminów, jak i w codziennej pracy lekarza praktyka.

Pobierz

Uwaga: Tylko członek Złoto Możesz pobrać ebook. Dowiedz się więcej!

Uwaga: Ten ebook jest przeznaczony do promocyjnego wykorzystania. Zalecamy, aby usunąć je z komputera w ciągu 24 godzin. Jeśli kochasz tę książkę, należy kupić, że to najnowsza edycja z Amazon.

Gold account for basic medical ebooks now available! Donate only 80$ to download more than 200 new ebooks!!!

Tags: ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*