[Gold] Master Dentistry Stomatologia zachowawcza, stomatologia dziecięca, ortodoncja, periodontologia, protetyka

Master dentistry 2 polskiAutor

  • Peter Heasman, BDS MDS FDSRCPS DRDRCS PhD, Professor of Periodontology, School of Dental Sciences, Newcastle University, UK

Książka Stomatologia zachowawcza, stomatologia dziecięca, ortodoncja, periodontologia, protetyka pod redakcją Petera Heasmana stanowi drugą część dwutomowej serii Master Dentistry wydanej przez wydawnictwo Churchill Livingstone Elsevier (Master Dentistry 2). Część pierwsza (Master Dentistry 1)poświęcona jest chirurgii stomatologicznej i szczękowo-twarzowej, radiologii i patologiom jamy ustnej. Obydwie części zostały wydane po raz pierwszy w 2003 roku, a obecne drugie wydanie z roku 2008 jest poszerzone i zaktualizowane. Stały postęp wiedzy w stomatologii implikuje zmiany w terapeutycznym postępowaniu klinicznym i zmusza stomatologa do weryfikacji posiadanych informacji i doświadczenia praktycznego. Książka adresowana jest nie tylko do studentów, ale także do stomatologów praktyków, którzy chcą zaktualizować swoją wiedzę i umiejętności kliniczne.
Stanowi ponadto niezwykle przydatną pomoc w przygotowaniu się do egzaminów zarówno dyplomowych, jak i specjalizacyjnych

Pobierz

Uwaga: Tylko członek Złoto Możesz pobrać ebook. Dowiedz się więcej!

Uwaga: Ten ebook jest przeznaczony do promocyjnego wykorzystania. Zalecamy, aby usunąć je z komputera w ciągu 24 godzin. Jeśli kochasz tę książkę, należy kupić, że to najnowsza edycja z Amazon.

Gold account for basic medical ebooks now available! Donate only 80$ to download more than 200 new ebooks!!!

Tags: ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*